Ke$ha

Körülbelül két éve derült ki, hogy Keshában csörgedezik némi magyar vér is, ugyanis a dédnagyszülei Szentesen éltek. Kesha most úgy döntött, visszatér egy kicsit őseinek szülőföldjére.

 

Nemrég Kesha Bécsben adott koncertet, ahol több magyar rajongója is részt vett, és szerencséjükre személyesen találkozhattak az énekesnővel. Nagyon közvetlen volt velük, ahogy édesanyja is teljesen odáig volt Magyarországért.

Jelenleg Szentesen tartózkodik, de az információk szerint ellátogat majd Budapestre is. Értesüléseink szerint augusztus végéig az országban fog tartózkodni – így a rajongóknak esélyük lehet arra, hogy találkozzanak vele, akár az utcán is.

Az sem kizárt, hogy valamelyik járatos buszon futtok össze a világhírű énekesnővel, hiszen nemrég Volán busszal utazott, a mögötte ülő idős ember tudatában sem volt annak, hogy ki ül előtte.