Visszatérés

2014.10.07 17:03

Halihó!

Tegnap egész jó napom volt, kivéve az estét (amiért nem tudtam gépezni)...! Szóval az ok a fizika, pontosabban a ...foggalmam nincs...! :D Jól van na...meg akartm nézni, de a füzetem a Lacinál van...hézvégén meg a Krisznél volt...Vándorol...! :D Na mindegy... az a lényeg, hogy hát 8 órám volt, késöbb értem haza, és 5-kor kezdtem el tanulni...ne az már magában szivacs...de 4 anyagot kellet megtanulnom...3 nagyjából ment is...utoljára a fizikát hagytam...felét meg is tanultam , de abból 2 anyag volt...a második nekem tök kinai volt! 2x vágtam földhöz, 3 vettem magam elé,mondván hogy " na jó, próbáljuk újra" és minden pillanatba kitört belőlem a sírás...az utolsónál már nem érdekelt, elpakoltam a francba..!No comment!

Na jó...röviden a tegnapot!...Mondjuk nem sok izgi dolog történt a maihoz képest...! Rá szált a szendvicsemre egy darázs én meg elöször távoltartottam magamtól (kb 2 másodpercig) majd anyira beparáztam, hogy inkább elengedtem, szóval dobhattam ki...de tökre megérte... :D

Meg tegnap találkoztam a Zizi gyerekkel...visszavonok mindent! :D Ugyan olyan mint búcsú elött...nem kerültünk közelebb, csak az érzelem túltengés beszélt belőlem! :D Mellesleg ma kérdeztem oszt.társam(akinek hát a régi haverja) hogy most üzent-e valamit...ja...Hogy "nem ismer" és hogy "csunya vagyok mint egy gnú"...azthiszem gnút mondot...! Emberek...lecsúnyázott...egy GNÚT! Egy gnúhoz hasonlított...! Mi baja a gnúkal?! :D

Na jó akkor ezek után az apró részletek után jöhet a mai napom...! Van egy új oszt.társam...! Esküszöm ezt fogom mondogatni minden 3 héten...! Amúgy tényleg: egy csaj...! Így semmi poén nincs benne...! Most nem azért , de miért nem fiú? Max kapunk egy nyomit...anyi baj legyen...de íííígy...oh jaj! Mellesleg 10 lány van... 3-al több  mint tavaly...2-vel több a kelleténél...! Na mindegy...! Reggel tudtam meg...! Első találkozásra nem volt szimpi...! Amúgy ugyan abból a suliból jött mint "Ananászka" (vagyis az előző lány...akit még mindig utálok, de most beteg)! Amúgy a csajok között ebből lett is kavarodás, hogy de miért nem bírom, hiszen jó fej...Szóval  külön-külön elkellet magyaráznom...! Egy darabig bírtam, aztán tesiöltözőben már nem bírtam, sírva akartam kivonulni...ami nagyjából sikerűlt is, csak közben visszalettem rántva, hogy "Nyugi, semmi baj, bocsi", de mikor kijutottam még akkor is pityeregtem! De hát ha egyszer nem vagyok oda az emberekért...Alapból szerettem az embereke,szerettem barátkozni is, de mikor kikerűltem a nagyvárosba a sok ember közé...na akkor ebből a szempontból megváltoztam...! Ez van...! Reggel a Féórián nyugatatott, aztán késöbb a Milán érdeklődött hogy mi van velem...neki még elmondtam, de mikor már a Krisz kérdezte, egyszerűen közöltem hogy "Kérlek, ne kérdezz!Holnapra jobban leszek!Igérem!" Nem kell az emberek sajnálat...Igazából ezekután egyedűl akartam lenni! Ez be is jöt..szünet elején elvonultam az abalakhoz egyedül, kis idő után jött a Zsófi, de mivel utána jött a pasija, ment vel (hát persze mire is számítottam tőle... <.<), majd szünet vége felé oda jöt hozzám a Kitti és kérdezte hogy "miért különcködök", erre mondtam hogy nem különcködök, alapból különc vagyok (és mivel nem akartam hogy jöjjön hogy "jaj, hogy mondhatok ilyet" és egyebek , hozzátettem hogy "...és amúgyis itt a Dominik akit innen perfect látok...!" Erre Ő ideakarta hívni...! :D Mellesleg Ő derítette ki nekem a nevét ma...! ^^ Csak hogy értsétek: Ő egy 9. osztályos srác...Ő az egyetlen az ujoncok közűl akit úgy igazán cukinak tartok!  :P ^^)

 

Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer In C 

Olyan egyedűl érzem magam...!
(nyitogatnám én is a könyvet, ha végre hozná a Zsófi a következő kötet...adig is unatkozok)

John Legend - All of me

Nem szoktam ezt hallgatni, mert olyan szomorkás, de most úgyis ój mindegy...!
Amúgy belegondoltatok, hogy hány számnak az a címe hogy "Kiss you/me"?

Sasha Lopez & Ale Blake Feat. Broono - Kiss You (mondjuk erről fogalmam nincs ki...)

One Direction - Kiss You

Sixpence None The Richer - Kiss Me

 

Kiss Me - Ed Sheeran

 
oké...ez így 4 (amiből 1 tök ismeretlen), de amikor zenét keresek akkor álltalába sokkal többet látok...
Amúgy tegnap a robbanós cukromat zabálva azon gondolkoddtam, hogy milyen lehet robbanos cukorral a szádba smárolni...! :D Tudom hogy hülyeség, de akkor is...! :D
És most jön az hogy:

KISS - Crazy Nights

Visz mindent! :) 

Oké, kaptok mégegyett aztán nyugton maradok...! :)

Alice Cooper - Poison

Ezekre jó úgy igazán tombolni! Csak az a baj, hogy füllhalgatón keresztűl "kiszakad  a dobhártyám" érzésem van...Ez akkor jó, amikor ettől ( és ilyentől) zeng a ház! Azt én úgy imádom! Apának a számai szóval no problem! :D 
 
Na jó léptem!
Csáó! ^^