Szeretem, de nem úgy...! :) De nagyon! :P <3

Ennyi...!Mármint...ja...mármint nem...de naaa...! :D
Ma egésznap azt hallgattam, hogy "Együtt vagytok?" Neeeeem!
És ezt még így elviselhető lett volna, de aztán jött, hogy nem hitték el...! Na az már elég idegesítő, mikor egy ilyen 5 gyerek kapásból (egyszerre) letámad, aha, persze, meg nem hisszük el,na meg a Flóriános hazudtál nekem, már nem bízok benned...! Mi van?! És ne legyek ideges, mert anyira féltékenyek, hogy az már gyerekes...! És ha járnánk akkor is mi közük lenne ahoz nekik, és nekem miért kéne magyarazkodni? És egyáltalán ez nekik miért fáj?
Oké, lazán úgyviselkedünk mint akik járnak, de nem! És külömben se tudjákránkbizonyítani...nem csókoltam meg...és Ő se engem, mert nem hagyom...! Szóval ennyi, nem is akarom rajta húzni magam...! De ha annyira magyarázat kell akkor: szügségem van valakire aki szeret! ilyen egyszerű! :)
De fönt az emeleten ott volt az Ádám (akit mostmár úgymond utálok, de azért még cuki, de akkor is fuj, már nem kell...szóval ott volt...) és Bofi meg mondott valamit...jaaa, hogy adjam oda azokat a rajzokat a "drágámnak" amiket a Bubus rajzolt neki, és én meg a "drágám" nyakába ugrottam, próbáltam magamra terelni a figyelmét, hogy meg se halja amit a Bogi mond...hogy hát ne kelljen odadnom...nem szégyenlem, csak olyan kis fura rajzok....Bogi szerint cuki, neki megmutattam...! Na de vissza...szóval nyakába ugrottam, meg utána jött, hogy pont időbe kapcsoltam, mert megakart csókolni (de hát én őt nem...) és utána úgy öleltem közbe, hogy a fejem a melkasán volt, és a hajam allol pont odaláttam az Ádámra aki meg minket nézett ilyen furáááán...! Áh az a nézés mindent megért! Ezt neked kisköcsög! Bleee! :P :D Köcsög kis himringyó vagy a szemembe cicám, kapsz puszikát de aztán huzzál ám melegebb éghajlatra...! Heh!

Meg odajött a Tominak a csaja, a Barbi (akivel sosem beszéltem, de alapból szimpi) és megkérdezi, hogy hát együtt vagyunk-e (mi mást kérdezett volna...),mondom neki, hogy "nem, egyszer is elég volt", erre pacsi, van közös multunk...Mi vaaan?! :D Oké, azt eddig is tudtam, hogy Ők már régebb óta ismerik egymást a "drágámmal", de ez...?! Kérdeztem késöbb, hogy akkor ti most együtvoltatok vagy mi? Erre elkezdi mesélni, hogy valamilyen bulin neki kellet összevakarnia mert azt se tudtad hol van olyan részeg volt...na ez nem éppen az-az a válasz...! De majd kiderítem...! Mondjuk, nem zavarna, meg hát semmi közöm hozzá, mert hát nincs...csak hát olyan érdekes lenne...! Tomi csaja, Dzsoja volt csaja..."drágám" volt csaja...?! Hát ja...! :) Másik oldalról mert, Dorina, én, Vivi, Zsófi...! Az se jobb...de én szeretem! :P <3 Kis hülyém! <3

Na ez volt így a Szivecskémes rész...! Most jön a maradék...igérem rövid leszek! :)
Szóval úgy volt, hogy ma írok irodalomból, matekból, németből meg infoból...hát infot megírtam, többit nem...de tanárnő (aki számomra egy undok disznó, én utálom...hehe...! :D) kicsit bedühödött rám...! Hát ilyen exceles táblázatot csináltunk. Szólok a tanárnőnek, hogy nekem nincs meg a 'tkozos' meghajtom...nem hogy odajön hogy segít vagy valami, nem ülj át oda és csináld...erre én elkezdtem, hogy nembaj, majd nézem a Liviről (mert a 'tkozos'ön csak egy sablon van, az kelet volna nekem is...), erre tnő: dehogy nézed, na üljél át és dolgozzál! vagy valami ilyesmi...de az a hangnem...huh mondom....! Nekem van problémám és még neki áll följebb?! Genyo ám!

Amúgy volt sulidoki, aki viszont tök kedves volt (am nő)...kiderült, hogy 47 kg vagyok, 161 ÉS FÉL cm és jó a látásom! Ja és 100/70 a pulzus vagy mi....ráfogtuk, hogy túl reggel van...! :D
Na jó, vége a mese délutánnak, lefáradtam...! Csak Ő jár a fejembe...hát kicsit nehé figyelni így órákon, meg hülye kresszen...! :D
Juuj, meg meglett csinálva a hajam...vagyis ki lett engedve...a többségnek tetszett. Bogi segített, Ő azt mondta hogy sexy (hozzátéve, hogy bármilyen hülyénhangzik, akkor is! :D),Ofő is megdicsérte! :D Oké, Toncsi belekötött, de hát Ő mibe nem? Szerintem a reggel csivitelő madarakat is kussra intené ha rajta mulana...! :D Na jó ,babám kicsit kiröhögte, mert pont akkor látta, mikor úgy ált mint egy szénebogja...utána, anyit ölelgettük egymást hogy akkor meg azért volt olyan...! :D Na jól van ám...!


De am ma végig a Bogival mászkáltam, meg hülyültem...tesi óra az kész volt...! :D De azért jó vele még mert az ő pasija oszt.társa a "drágámnak", szóval tudunk közösen menni...mármint hozájuk...! :) ^^
Ja meg mondom drágaságomnak, hogy a Lacika (neki régi oszt.társa, de most az én oszt.társam) puszikat küld nekem...meg mondja, hogy aranyos...! azthiszem nem kellet volna megkérdeznem, hogy hogy tetszik a hajam...! :D "Kíra keményre vált! :)" Erre a hülyéje, meg csak kiröhög, meg mondja, hogy Lacikának jár az ötös...! Na ja, tőle nem félt, sőt néha velecsúfolkodik, hogy a "szerelmem"...na kösz nem...! :D

Az arc, mikor megláttam ezt a gifet...felbecsülhetetlen! :D