Rock me, Summer Love...

2014.03.24 16:37

Oh, miért? Miért van az hogy ha ilyen nyári szerelmes dalt hallok ő jut az eszembe...és hiányzik az a nyár...?! Miért, mond istenem miért...

Most is Rock me-t hallgatok és Ő jár a fejembe...pedig nem is szeretem már...tudod mit rohadj meg babám, meny a fenébe...Puszi, csá...ennyi voltál...fehér kisgatya nesze neked...az 1. nagy szerelem átka... :P <3 ^^

 

 

Most mást szeretek...és: "Nincs veszett ügy, míg akad akad csak egy bolond is aki kűzd érte!"

Hogy ki mondta? szerinted?  :P Kapitány...!