Még nem ébredtem fel teljesen...

2014.08.08 15:34

Pedig kb 1 órája keltem ki az ágyból...nehogy azt higyétek hogy reggel óta alszok, dehogy is...hanem úgy 1 óra felé lefeküdtem aludtam egy órácskát aztán hát felkeltem és a jobb kezem meg a lábam el volt zsibbadva...de hogyan ha én a baloldalamon aludtam végig azthiszem... o.O :D

 

Na mindegy... Ma is láttam a Domit...legalábbis azthiszem Ő volt...csak pár pillanatra láttam, de most azzal a lobonccal a fején kicsit nehéz felismerni...de szerintem Ő volt...! :D <3

Nem tudok most mit mesélni, de ez még a kissebbik baj...Nem tudom milyen zenét hallagssak... Igen ez lenne a nagyobbik baj...! :D Ugye milyen gondjaim vannak... :D Na jó majd megoldom! :)

RAUL FEAT. HORVÁTH TAMÁS - ÁLLJ MELLÉM! 

Közbe utambe kerülte ez ée eszembejutott, hogy amikor nagyon rosszúl voltam, mármint lekileg , akkor magyar órán a Kitti megszerezte a Zsófitól a füllhalgatót és mutogatott nekem zenéket és ez volt az egyik és néhány fiú odajött és nézte a klippen a csajt...! :D

Jó akkor most hallgassuk őket...! :)

HORVÁTH TAMÁS & RAUL - BOLDOG VAGYOK

Raul a kisrolerrel...haláli...! :D De azt a halálfejes pólót nem kellet volna legalábbis ne enyire szinesbe...! :D
 
Amúgy ma is megnéztem egy szerencsesüti és "Ma betoppan egy királyfi az életedbe!" Hát szeretettel várom...! :D ^^

Na sziasztok! ^^