Még nem ébredtem fel teljesen...
Pedig kb 1 órája keltem ki az ágyból...nehogy azt higyétek hogy reggel óta alszok, dehogy is...hanem úgy 1 óra felé lefeküdtem aludtam egy órácskát aztán hát felkeltem és a jobb kezem meg a lábam el volt zsibbadva...de hogyan ha én a baloldalamon aludtam végig azthiszem... o.O :D
Na mindegy... Ma is láttam a Domit...legalábbis azthiszem Ő volt...csak pár pillanatra láttam, de most azzal a lobonccal a fején kicsit nehéz felismerni...de szerintem Ő volt...! :D <3
Nem tudok most mit mesélni, de ez még a kissebbik baj...Nem tudom milyen zenét hallagssak... Igen ez lenne a nagyobbik baj...! :D Ugye milyen gondjaim vannak... :D Na jó majd megoldom! :)
RAUL FEAT. HORVÁTH TAMÁS - ÁLLJ MELLÉM!
Közbe utambe kerülte ez ée eszembejutott, hogy amikor nagyon rosszúl voltam, mármint lekileg , akkor magyar órán a Kitti megszerezte a Zsófitól a füllhalgatót és mutogatott nekem zenéket és ez volt az egyik és néhány fiú odajött és nézte a klippen a csajt...! :D
Jó akkor most hallgassuk őket...! :)
HORVÁTH TAMÁS & RAUL - BOLDOG VAGYOK
Na sziasztok! ^^