Laza válasz
Hogy mire?
Hát erre:
https://girlfun5.webnode.hu/news/szombati-napom-es-vasarnapi/
Anyi gondolat van bennem és fogalmam nincs hol kezdjem...! El van szálva az agyam...! Fullon vagyok..!

Szóval kezdjük akkor ott, hogy sokat gondolkodtam azon, hogy most mit tegyek...mármint hol válaszoljak...! Neki írjak, hogy csak Ő lásaa, esetleg arra az oldalra vendég könyve? De abban maradtam hogy írom ide...az én kis világomba...! Ő azt ír amit akar, szabad világban élünk...de én is beletartozom a szabad világba így én is akkor kontrázok amikor szeretnék...nem de?!
Haladjunk szépen sorba...!
Nem tegnap veszített el, esetleg tegnap fogta fel, hogy jéééé...! Saját szoc. problém...!

A "massal szeretne örök barátságot kötni" rész a következő amibe úgymond belekötök! Kivel? És mi az egyáltalán hogy örök barátság?! Egyszer mindenek vége...úgy meg plne, hogy el se kezdődött...!
És ha eddig még megvoltam, mondván, hogy ezek kicsi részletek (mert végülis ja), akkor ezek után kész KO voltam/vagyok!
Mi az hogy 1 hibázott és nincs több lehetősége?! Na itt stop és sztoj...! 2014.11.25...!
Megkönyítem dolgotokat...
Ez az Ő blogja aznap:
https://girlfun5.webnode.hu/news/orokke-egyedul-/
Ez meg az enyém:
https://kyra-lora.webnode.hu/news/hat-ilyet-/

Ha ezek után még bárki azt mondja,hogy 1 esélye volt csak akkor oké...! Most erre mit mondjak? Örülök neki, hogy úgy adtam neki egy esélyt, hogy neki felsem tűnik így utólag...! Leget, hogy anyira hű de nagyon elvan keseredve saját bánatában, hogy észre se veszi magát, de ez már had ne rajtam csattanjon...! mert tovább olvasva a mai blogját az jön le, hogy ez a 'barátnő' egy hú de genyó rohadt szemét állat...!
Tudom, hogy én voltam az a bunkó úgyhogy értem,
De rosszul érzed, ne várd, azt hogy én csúszom majd térden.
Elrontottam még bánom is, na de hagyjuk, úgysem lesz ez úgy már,
Még hiányzol, de nem tudok annyit adni amit te tudnál.
És mégis mi kéne? Menyi esély? Még 1? Aztán újra még 1?! Ismerem ezt nyugodj meg...!

És nem tudom kikel beszélt, akik ilyen hűde jól tudják a dolgunkat...a dolgomat...! Örülök neki, hogy enyi dolog után azt mondják/mondja, hogy mert nem volt fontos nekem...! Á, de hogy...! Azért aludtam nála mert nem bízok benne, és azért hülyültünk anyit mert nem szeretem...! Azért álltam mindig mellete mert nem számított semmit...! Igazatok van...!

Ja és ez amúgy tökre tömeg gyártány duma..."nem vagy neki ellég jó, hagy a fenébe..." Mond jobbat! Mond újat! Mond értelemesebbet és hatásosabbat! Álok elébe!

És így utolsó löketnek a kép...! efyszerűen nem értem...de gondolom nem is ez a lényeg, hogy én mindent megértsek...! Én ha már sírok akkor utána megpróbálom úgy intézni, hogy mások ne lássák a szétbőgött fejem, nem hogy kontrázok is kiállok óriási piros zászlóval hogy 'hékás idenéz, itt vagyok, én vagyok a megszemélyesített bú!" Ezt most így nem feltétlen kötekedésként, de akkor is...! Azért ez már...!
Ha rád nézek, azt látom, hogy valaki elütötte a kutyád és még vissza is tolatott rá!
Szóval ez lenne az én 'szerény' kis véleményem! Mindenki a saját kis problémáival van elfoglalva, akkor már had én is!
Mondjuk a mai napom elég jó volt! I luv Bubus! :P <3 ^^
