Királyság van! :D
2015.03.19 17:57
Juj ma olyan nagyon jó vooolt! Diák nap volt! És főztünk szarvas pörit, meg Bogival meg a Ramival mentünk a sporihoz a "drágámhoz" meg a Zolihoz! Szinte velük töltöttük a napot. Reggel is ott hülyültünk velük. Meg hazafele is mentünk én, a Szöcske, a Bogi meg a "drágám" játszótérre meg elkisértük a végen a Bogit az Ő indulóhelyéről, Szöcske elcsórta a piám nekem meg nem hagyott meg kikönyörögte hogy az Ő buszával menjünk! Szóval rohadt jó volt ez a nap. Baromi sokat röhögtünk! :D