Királyság van! :D

2015.03.19 17:57

Juj ma olyan nagyon jó vooolt! Diák nap volt! És főztünk szarvas pörit, meg Bogival meg a Ramival mentünk a sporihoz a "drágámhoz" meg a Zolihoz! Szinte velük töltöttük a napot. Reggel is ott hülyültünk velük. Meg hazafele is mentünk én, a Szöcske, a Bogi meg a "drágám" játszótérre meg elkisértük a végen a Bogit az Ő indulóhelyéről, Szöcske elcsórta a piám nekem meg nem hagyott meg kikönyörögte hogy az Ő buszával menjünk! Szóval rohadt jó volt ez a nap. Baromi sokat röhögtünk! :D

Juj meg kifeküdtem a fűbe Ő meg így rám...vagyis fölém vagy hogy mondjam és...basszus mióta ábrándoztam egy ilyen pillanatról, olyan volt mint a filmekbe és uuuuuh! :D juuuuj! :D ^^ <3

Ez így a vázalt rész, am sokkal hosszabb lenne, de nincs kedvem írni, dumálhatnékom van, csak perpill egyedül vagyok itthon...! :D