De rég írtam...
Na hát akkor szépjó napot!
Tudom hogy úgyse olvassátok, de nem gáz. Csak így idetévedtem...nagy unalom kellet hozzá. és így úristen féléve nem írtam...!
Igazából nem is hiányzik a blogolás...már hozzászoktam, hogy nincs...!
Nem tudom ki mennyit tud belőle, de egy sulis ügy miatt hagytam abba...szóval remélem ezt most nem olvassák...ha mégis, akkor hello 11. A! :D
Amúgy lényegébe csak annyit szeretnék közölni, hogy köszönöm még élek...úgy holnapig...vagy péntekig...attól függ melyik lesz elöbb... :D Amúgy nem...csak holnap egészségügyi vizsga, pénteken, meg elöször megyek városba vezetni...traktor jogsi...!
És full kívülálókkal közölném hogy a drágámmal már féléve és 12 napja eggyütt vagyunk! :D És én ott az egy hónapon parásztam...wáó...! :D
Meg van egy másik srác, aki boldogítja a minden napjaimat...mármint ő csak haver...! <3 ^^ Na hát ugyebár van a Lénárd...na az ő helyébe jött ez a srác... Igen drága osztályom: Ő a Lacika öccse! Lehet fujjogni, köpködni! :D
Most igazából rohadtúl nem érdekel hogy kiolvassa, vagy ki nem, mert igazából 99% biztos vagyok abba hogy senkiiii baszod..! :D
Jah igen...jött enyhe csúnya beszéd, de a többiekhez tényleg minimálbér! :) Tudjátok,a jókislány imidzsemet meg kell tartanom!
Madafaka...! Ez most csak úgy random jött...! Sorry! :D
Öm...mit kéne még írnom?! Igazából semmit, mert már ez is sok a kelleténél...!
Lényegtelen...!
Kaptok tegnap esti Bubusos képet, ha nem jeleníti meg akkor nézegessétek az üres kockákat!
Tudom én hogy hiányoztam...oh kit is álltatok?! :D na szóval ilyen hót hülye fejeket kaptok:







Na császtok skacok! (igen, ilyen menőn! :D Igazából csak Alexásan...! <3 ^^)