Darabosan...mint a hányás...

2015.02.24 17:40

Haliho...

Na hát ma nincs kerek összefüggő sztorim ami olyan hűdehű....szóval csak lazán...

Reggel "drágám" nem jött...késöbb közölte, hogy az öccset kisérte suliba...asszem másodikos a srác am..

Törin az Ernő felelt (az osztály sztárja a hülyélye! :D ^^). Zsófi meg szinte minden mondatán röhögött, anyira, hogy a tanárúr megkérdezte, hogy nem-e ivott...na addigra már én is röhögtem...kedvenc tanárom! :D Meg...meg mi is volt még? Ja, hogy tanárur mondja az Ernőnek, hogy látja figyelt előző órán...Én meg csak néztem, hogy  ez most komoly? Ilyen ha az Ernő figyel, akkor az milyen mikor nem?! Úristen?! :D Amúgy összehozott egy kettes! Gratula! :D

Aztán tesi...valami, fitnet mizét csináltunk...! Hűha...! 18 a zsírmizém...az tök jó...én vagyok a leg zsirszegényebb! :D

Öm...aztán dupla matek...juhu...nem is értem, szóval mindegy...!

Aztán nyelvtan...naná hogy feleltetett a banyája...előző órán nem voltam...! Nem baj,akkor a 2 órával ezelöttit nyomassam...! Á, basszus, olyanokat hablatyoltam össze, hogy már én szégyeltem magam...! No sebaj, meglett a négyes! :D

Majd géptan ahol úgy volt hogy témazárót írunk...! Hát emberek...14-en voltunk (26ból) naná, hogy nem írtunk...még új anyagot se vettünk.Sőőőőt a tanár közölte, hogy maradjunk nyugiba és kiment a teremből, majd óra végén visszajöt...huhu! 

 

Hát úgy ennyi a nap lényege...meg anyi, hogy holnap lesz a szülinapooom!!! :D Uh.Livi magyaron hátradob egy papirfecnit, hogy "azért holnap felköszönthetlek?" Hát ha ez minden vágyad mondom...! Én ezt nemértem...miért ne?! Mert éppen nem vagyok olyan viszonyba?! Hát istenem, van ilyen...! heh...! <.<

Meg a Flóriánnal megbeszéltem a tegnapi ügyet! Mivel ő normális vele lehet normááálisan beszélgetni...szóval mondom neki, hogy nem vagyunk együtt a "drágámmal", tudom, hogy úgy tünik de nem. Mondtam neki, hogy ez olyan, hogy más cigizik melleted és valamiért meg kell fogod a cigijét, és nálad lesz a cigi és mindenki rád fogja fogni hogy cigizel, pedig nem is...! És szerintem Ő járt már így vagy csak profimód tudok példázni, de erzt rögtön megértette...! :)

Ja meg elkezdi 2 órával késöbb, ilyen fura hangon, hogy "Én szeretem a csillámpónikat, főként ha rózsszin...és ha csillog...ja, azért csillámpóni...!" :D Hát én behaltam neki! :P

Uh meg drágám buszon...olyan cuki volt...mondjuk az a része nem teljesen jött be, mikor...hogy is volt? Valami a külsőmről volt szó...! Hogy nézze már meg milyen fejem van...mondja, h neki tetszik...mondom csak azért mert nem kellettél másnak...erre közli, h jó, akkor kidob az ablakon..! Nem érettem az összefüggést, de olyan fura hangsúllyal mondta, meg utána el akarta sorolni, hogy kivel nem jött ösze, csak nem engedtem neki, mert hát ígyis kicsit rosszul eset hogy így jött ki és még nem is tiltakozott...! Oké ez így nyilt titok, mert külömben mit akarna újra tőlem?! De ez így komolyan és tényleg nyiltan az azért már kicsit durva nem?! Vagy én vagyok ilyentéren kicsit túlérzékeny...?! Na mindegy, utána elterelődött a szó...vagy nem tudom mi volt, csak arra emlékszem, hogy hívták, hogy mennyen az öccséért (már megint...) és utána megöleltük egymást (mert pont a buszmegáló környékén voltunk már) és kaptam nyakrapuszit...had ne mondjam, hogy abba minden alkalommal picit belehalok...! *-* :P

Meg az volt az utolsó mondata leszálás elött, hogy majd holnap reggel a buszon megbeszéljük. De mit? Most mi van? Ezt a csajosat? Na ezt inkább ne...így is kellőkép kínos...! De remélhetőleg holnap reggelre elfelejti...! Mondanám, hogy én is elfelejtem, de én nem...! De am odaadtam neki a rajzokat és azon volt "kiakadva" hogy rá van írva az egyikre hogy '8 éves'...mármint a Alexa, aki aki készítette neki...de hát mostmár 9 és ezt ő is jól tudja...! Hát...öm...ige, tavaly ota tartogatom, hogy majd oda adom...aha...! :D

Uh meg  matekon bealudt a Berill és rohadtul szuszogott mi meg elcsitultunk és rajta röhögtünk...! :D

És most itt van a Bubus! :) <3