Csütötökön( vagyis ma) megyünk Bikalra! :)
Osztály kirándulás...vagyis suli kirándulás mivel az elsősőkön kívűl elméletileg az egész suli jön! :)
Kezdőlap | Nyomtatás | Oldaltérkép | RSS