az unalom újra... :D
2015.04.08 18:05
Unalmamba újra kitöltöm ezt a mizét...
- 1. Utolsó csók-2014.04.06.
- 2. Utolsó telefon hívás-ma reggel 6:44-kor Livivel
- 3. Utolsó sms-ma 15:32 Marcsinak
- 4. Utolsó zene amit hallgattam-COD beforatlan sebek
- 5. Utolsó sírás-múlthét szerdán bioszon...
- 6. Randiztál már valakivel kétszer ?-nem szokásom randizni...szóval nem
- 7. Voltál már megcsalva/megcsaltál valakit ?-megcsalva...no comment...
- 8. Megcsókoltál valakit megbánás nélkül ?-igen
- 9. Elvesztettél valaki fontosat ?-igen
- 10. Voltál már depressziós ?-nem...a többiek azt mondták, de szerintem nem
- 11. Voltál már annyira részeg hogy hánytál ?-nem
- 12. Szexeltél ?-nem
- 13. Hány emberrel szexeltél az életben ?-0
- 15. Szereztél új barátot ?-fogjuk rá...
- 17. Sírásig nevettél ?-igen
- 18. Találkoztál olyas valakivel aki megváltoztatott ?-lehet
- 19. Kiderült ki az igazi barátod ?-áh, olyanom nekem nincs.az luxus cikk...
- 20. Kiderült , hogy beszéltek rólad ?-ja...
- 26. Mit csináltál utolsó szülinapodon ?-szomorkodtam...hehe...
- 27. Mikor keltél ma fel ?- 4:40 körül
- 29. Egy olyan dolog amire nem tudtál várni-biztos van...
- 30. Utolsó alkalom amikor az összes tesód láttad-nincs tesóm...
- 31. Egy dolog amit változtatnál az életedben-semmi, mert félő hogy ezáltal megváltozna más...
- 32. Mit hallgatsz épp most ?-még mindig COD beforatlan sebeket! :D
- 33. Mikor szexeltél utoljára ?-Naaa...babám soha!
- 34. Kimegy az idegeidre ?-az egyik sozt.társam...meg egy kis kilencedikes köcsög...
- 35. Leglátogatottabb honlapod ?-tumblim
- 36. Kedvenc színed ?-türkiz
- 37. Beceneved ?-van egy pár...Kicsi, Pici, Béka, Szivecske... :D
- 38. Kapcsolati állapotod ?-kapcsolatba ^^
- 39. Csillagjegyed ?-halak
- 40. Férfi vagy nő vagy ?-nő
- 41. Általános iskolád ?-van köszönöm! :)
- 42. Közép iskolád ?-az is! :D
- 43. Egyetem/főiskolád ?-na az látod nincs...! :D
- 44. Szemed színe ?-barna
- 46. Magasságod ? - komoly 161 és FÉL! :D
- 47. Oda vagy valakiért ?-szerinted?! Babámért! :*
- 48. Mit szeretsz önmagadban ?-ööööm...hogy nem vagyok tömegliba! Köszönöm! :)
- 49. Piercingek-van köldökömbe
- 50. Tetoválások-nincs
- 51. Bal vagy Jobb kezes vagy ?-jobb
- Épp most:
- 59. (mit)Eszel ?-semmit
- 60. (mit)Iszol ?-detto
- 61. Kire/mire gondolsz ?-cicura!
- 62. Mit hallgatsz ?-COD gyülöllek cimű számát! :)
- 63. Mire vársz ? A CSODÁRA! ;)
- A Jövődben:
- 64. Szeretnél gyerekeket ?- jövő zenéje, de valószinűle
- 65. Szeretnél házasodni ?- köszönöm az ajánlatod, de kihagynám
- 66. Munkahely ?-már most van papíron! :) Saját családi gazdaságunkba! :D
- 67. Ajkak vagy szem ?-szem
- 68. Ölelés vagy csók ?- ölelés
- 69. Alacsonyabb vagy magasabb ?-magasabb nálam
- 70. Idősebb vagy fiatalabb ?-végülis mindegy
- 71. Romantikus vagy spontán ?-spontán
- 72. Szép has vagy szép kezek ?-egyik se árt, de inkább has! ^^
- 73. Érzékeny vagy érzelmetlen ?- egy faragatlan tuskót kérek...szerinted... :D
- 74. Fellángolás vagy Komoly kapcsolat ?- komoly!
- 76. Idegennel csókolóztál ?-nem!
- 77. Túlságosan részeg voltál ?-he'? :D
- 78. Elhagytál valamit ?-ja, az eszemet!
- 79. Szexeltél ?-valaki nagyon perverz..
- 80. Összetörted valaki szívét ?-sajátomat! DE, hidd csak el! Nekem ez is ment...
- 82. Voltál már lesittelve ?-kösz nem
- 83. Kiütöttél már valakit ?-nem
- 84. Sírtál amikor meghalt valaki ?-természetes
- 85. Falaztál egy barátnak?-gondolom...
- 86. Hiszel magadban ?-oooh neee
- 87. Hiszel a csodákban ?-aha! ^^
- 88. Hiszel a szerelem első látásban ?-lehetséges
- 89. Hiszel a mennyországba?-kamu duma
- 90. Hiszel a mikulásba ?- a szomszédba gondolsz a jelmezébe...nem igazán... :D
- 91. Hiszel a "csók első randin"-ba ?-ha jól megy hát hajrá, de nem én!
- 92. Hiszel az angyalokba?-it vagyok nem?! :D
- 93. Hogyan jellemzed magad?-bolond, érzékeny...
- 94. Valaki aki imádkozik érted ?-nem hinném, nem is kell
- 95. Énekeltél ma?-nem! Ez a többiek mákja! :D
- 96. Az összes exed közül ki érdekel ?-1 van, vele járok újra...enyi babám! <3
- 97. Ha vissza mehetnél az időben mikorra mennél ?-most húsvét hétfő...nyusziii ^^
- 98. Ha kívánhatnál egy dolgot a világból mi lenne az ?- nyugalmat
- 99. Félsz a szerelemtől?-igen...
- 100. Szereted ahogy kinézel?-láttam már jobbat is, de am oké..! :)
Itt a múltkori...érdekes...akkor is COD beforatlan sebek volt! :D
kyra-lora.webnode.hu/news/a100-kerdes-nektek-hajra-/
Oké, eljutottál idáig...ügyi vagy. Tudom hogy már megcsináltam ez a mizét, de unatkoztam...! :D
Ma vagyunk 1 hete újra babámmal. Volt cupp-cupp! Hátulróm megleptem, ő meg visszahátrál, mert azthitte fejbevágom...! :D Legalábbis így jött ki...! :D Deszeretem! ^^