az unalom újra... :D

2015.04.08 18:05

Unalmamba újra kitöltöm ezt a mizét...

  • 1. Utolsó csók-2014.04.06.
  • 2. Utolsó telefon hívás-ma reggel 6:44-kor Livivel
  • 3. Utolsó sms-ma 15:32 Marcsinak
  • 4. Utolsó zene amit hallgattam-COD beforatlan sebek
  • 5. Utolsó sírás-múlthét szerdán bioszon...
  • 6. Randiztál már valakivel kétszer ?-nem szokásom randizni...szóval nem
  • 7. Voltál már megcsalva/megcsaltál valakit ?-megcsalva...no comment...
  • 8. Megcsókoltál valakit megbánás nélkül ?-igen
  • 9. Elvesztettél valaki fontosat ?-igen
  • 10. Voltál már depressziós ?-nem...a többiek azt mondták, de szerintem nem
  • 11. Voltál már annyira részeg hogy hánytál ?-nem
  • 12. Szexeltél ?-nem
  • 13. Hány emberrel szexeltél az életben ?-0
  • 15. Szereztél új barátot ?-fogjuk rá...
  • 17. Sírásig nevettél ?-igen
  • 18. Találkoztál olyas valakivel aki megváltoztatott ?-lehet
  • 19. Kiderült ki az igazi barátod ?-áh, olyanom nekem nincs.az luxus cikk...
  • 20. Kiderült , hogy beszéltek rólad ?-ja...
  • 26. Mit csináltál utolsó szülinapodon ?-szomorkodtam...hehe...
  • 27. Mikor keltél ma fel ?- 4:40 körül
  • 29. Egy olyan dolog amire nem tudtál várni-biztos van...
  • 30. Utolsó alkalom amikor az összes tesód láttad-nincs tesóm...
  • 31. Egy dolog amit változtatnál az életedben-semmi, mert félő hogy ezáltal megváltozna más...
  • 32. Mit hallgatsz épp most ?-még mindig COD beforatlan sebeket! :D
  • 33. Mikor szexeltél utoljára ?-Naaa...babám soha!
  • 34. Kimegy az idegeidre ?-az egyik sozt.társam...meg egy kis kilencedikes köcsög...
  • 35. Leglátogatottabb honlapod ?-tumblim
  • 36. Kedvenc színed ?-türkiz
  • 37. Beceneved ?-van egy pár...Kicsi, Pici, Béka, Szivecske... :D
  • 38. Kapcsolati állapotod ?-kapcsolatba ^^
  • 39. Csillagjegyed ?-halak
  • 40. Férfi vagy nő vagy ?-nő
  • 41. Általános iskolád ?-van köszönöm! :)
  • 42. Közép iskolád ?-az is! :D
  • 43. Egyetem/főiskolád ?-na az látod nincs...! :D
  • 44. Szemed színe ?-barna
  • 46. Magasságod ? - komoly 161 és FÉL! :D
  • 47. Oda vagy valakiért ?-szerinted?! Babámért! :*
  • 48. Mit szeretsz önmagadban ?-ööööm...hogy nem vagyok tömegliba! Köszönöm! :)
  • 49. Piercingek-van köldökömbe
  • 50. Tetoválások-nincs
  • 51. Bal vagy Jobb kezes vagy ?-jobb
  • Épp most:
  • 59. (mit)Eszel ?-semmit
  • 60. (mit)Iszol ?-detto
  • 61. Kire/mire gondolsz ?-cicura!
  • 62. Mit hallgatsz ?-COD gyülöllek cimű számát! :)
  • 63. Mire vársz ? A CSODÁRA! ;)
  • A Jövődben:
  • 64. Szeretnél gyerekeket ?- jövő zenéje, de valószinűle
  • 65. Szeretnél házasodni ?- köszönöm az ajánlatod, de kihagynám
  • 66. Munkahely ?-már most van papíron! :) Saját családi gazdaságunkba! :D
  • 67. Ajkak vagy szem ?-szem
  • 68. Ölelés vagy csók ?- ölelés
  • 69. Alacsonyabb vagy magasabb ?-magasabb nálam
  • 70. Idősebb vagy fiatalabb ?-végülis mindegy
  • 71. Romantikus vagy spontán ?-spontán
  • 72. Szép has vagy szép kezek ?-egyik se árt, de inkább has! ^^
  • 73. Érzékeny vagy érzelmetlen ?- egy faragatlan tuskót kérek...szerinted... :D
  • 74. Fellángolás vagy Komoly kapcsolat ?- komoly!
  • 76. Idegennel csókolóztál ?-nem!
  • 77. Túlságosan részeg voltál ?-he'? :D
  • 78. Elhagytál valamit ?-ja, az eszemet!
  • 79. Szexeltél ?-valaki nagyon perverz..
  • 80. Összetörted valaki szívét ?-sajátomat! DE, hidd csak el! Nekem ez is ment...
  • 82. Voltál már lesittelve ?-kösz nem
  • 83. Kiütöttél már valakit ?-nem
  • 84. Sírtál amikor meghalt valaki ?-természetes
  • 85. Falaztál egy barátnak?-gondolom...
  • 86. Hiszel magadban ?-oooh neee
  • 87. Hiszel a csodákban ?-aha! ^^
  • 88. Hiszel a szerelem első látásban ?-lehetséges
  • 89. Hiszel a mennyországba?-kamu duma
  • 90. Hiszel a mikulásba ?- a szomszédba gondolsz a jelmezébe...nem igazán... :D
  • 91. Hiszel a "csók első randin"-ba ?-ha jól megy hát hajrá, de nem én!
  • 92. Hiszel az angyalokba?-it vagyok nem?! :D
  • 93. Hogyan jellemzed magad?-bolond, érzékeny...
  • 94. Valaki aki imádkozik érted ?-nem hinném, nem is kell
  • 95. Énekeltél ma?-nem! Ez a többiek mákja! :D
  • 96. Az összes exed közül ki érdekel ?-1 van, vele járok újra...enyi babám! <3
  • 97. Ha vissza mehetnél az időben mikorra mennél ?-most húsvét hétfő...nyusziii ^^
  • 98. Ha kívánhatnál egy dolgot a világból mi lenne az ?- nyugalmat
  • 99. Félsz a szerelemtől?-igen...
  • 100. Szereted ahogy kinézel?-láttam már jobbat is, de am oké..! :)

 

Itt a múltkori...érdekes...akkor is COD beforatlan sebek volt! :D

kyra-lora.webnode.hu/news/a100-kerdes-nektek-hajra-/

 

 

Oké, eljutottál idáig...ügyi vagy. Tudom hogy már megcsináltam ez a mizét, de unatkoztam...! :D

Ma vagyunk 1 hete újra babámmal. Volt cupp-cupp! Hátulróm megleptem, ő meg visszahátrál, mert azthitte fejbevágom...! :D Legalábbis így jött ki...! :D Deszeretem! ^^