2015 2. sulis napja...

2015.01.06 17:59

Halihó skacok!

Tegnap nem voltam, mert 8 órám volt, és 4 után értem haza és még enni meg tanulni....na a tanulással volt bajom és nem maradt időm gépezni...

Tegnapi napom kellőkép jó volt! Láttam a szerelem és így perfect...! Miatta megfagytam a buszmegálóba, de megérte....! :D

Ma meg Zsófi órán facebookozot telóján és hát az vele beszélgette...elöször csak a tegnapi foci meccs eredénye (8-3-ra nyertek) aztán végső témaként jöttem én...és elkezdi az Ádám, hogy nem vagyok csúnya, nem azért, hanem, mert túl félénk vagyok, és sokat kéne változnom...! Genyóság, de leragadtam ott hogy 'nem vagyok csúnya.'..! ^^ :D

Children Of Distance - Tökéletes pillanat

Igazábol nem tudom mit írjak....

Meg vaaan! :D

Jövünk haza suliból...és Robika(még álltalánosból egyik hülyém! ^^ ) rám mosolygot, hozzámszólt, elköszönt, sőt utánna cukin integette is...! Ez azért fontos mert...Miért is?! Mert...Ő a Robika...és tök cuki...és tök hülye...! :D <3

Aztán hát én maradtam fent a 'csapatból' egyedül buszon...na mindegy...megyünk tovább, suli kapun meg pont akkor lépet ki  a Lénárd...Kívánhat a pokolba, de az arca nem ezt mutatta...Azonnal intettem neki nagy mosolyal, ő úgyszint vissza...! Ennyi vagy babám! ' Imádlak te hülye! Te vagy a legjobb! <3 '