A várva várt hétfőm!

2014.10.13 18:19

Hogy milyen volt?

(amúgy hali! :D)

Hát este anyira izgultam hogy aligaludtam, pocsék éjszakám volt...11-kor mentem ki halat enni meg szotyizni...!

Reggel úgy voltam hogy "Úristen eljött ez is, hétfő van"! Suliba érve tökre pörögtem! Ugrálzunk ott összevissza a Livivel...! :D Érdekes látványt nyújthattunk! :P De nem volt a Kitti...ez azért baj, mert Ő az kapocs, ami "összekapcsol"engem a Dominikékkal! Így elszált minden tervem azzal kapcsolatba, hogy esetleg beszélek velük...! De azért pörögtem tovább! Zsófi meg is kérdezte hogy ki miatt...Elöször kérdezte (csúnya nézésel) hogy a "drágám" miatt (Ő is járt vele amúgy még elöttem), mondtam hogy dehogy, erre megnyugodott és tippelt a szerelmemre, mondom az se...aztán jött a "Domi?" Aha! Erre elkerekedett a szeme és... : "Jártok?!" Úristen, dehogy, hogy juthatott ilyen eszébe?! :D Fura lenne...de jó...! Nem is beszéltem vele még egy mukkot se, hogy mondhatok ilyet?! o.O :D Na mindegy!

Tesi am tök jól telt, attól eltekintve, hogy röpiztünk, ami nekem nem igazán megy...mint úgy általában a labdajátékok (kivéve a kidobó), de mindegy... 3 fiúnak kellet választania csapatott, és mint úgy általában egyetlen lány voltam a csapatba...! No de sebaj! Amikor odajutottunk, hogy én szerválok, közöltem, hogy nem fog menni úgyse, de azért ütöttem, és csoda mód átment...utána már bíztattak, hogy hajrá, meg igenis menni fog, szóval tök összetartó kis csapat voltunk! ^^ Jó mondjuk egyszer elkalandoztam, mert a hátérbe megjelent a szerelmem (nekik is tesijük volt), arra eszméltem fel hogy valaki szól, aztán forgás...! :D Meg magas ívben jött a labda felém, én meg kétkézzel jól beletrafáltam, sikeresen átütöttem, de utána kissé égett a kezem, de azért vicces volt! Bogi majdnem leütötte a tesitanárnőt mikor gyakoroltunk...! :D

 

Aztán jött egy dupla magyar óra...hát na ja..kiderűlt, hogy második órában cetlit írunk 4 anyagból...juhú...! Tudtam, hogy valamikor írunk, csak azt nem hogy épp ma...! Egy hármast asszem összekapirgáltam...nem jó, de hát, most mit tudok csinálni...! Amúgy kijavította a tanárnő a nyelvatan kopmetenciákat éj a jobba kaptak ötöst nyelvtanból...mint pl ééééén! :D A biosz dogám meg 4-es lett! Az jóóó! Az infót meg a németett nem kaptuk ki...a német nem baj...!

Amúgy magyar szünetbe ott voltak a folyosón a Domiék...mi meg ott hülyültünk a Livivel...! ^^ Ők meg néha idenéztek...! :D Na jó, én se nagyon mertem rá nézni most...! :D

 

Meg német elött is összefutottunk, mert a Livivel " csak úgy" megáltunk a korlátnál amikor ők jöttek fel a lépcsőn...! :D

 

Ez volt a szép meg a jó része a napomnak! Most jöjjön az osztályfőnöki (utolsó) óra...! Nem, nem...én jó kislány vagyok, rám nem érkezik panasz...! De a "köcsög fiúra" igen! A kilencedikesek beköpték hogy kötöszködött! Így elkellet mesélni az egész sztori...nagyon jó vólt...főként úgy hogy egyik se azt mondta ami igazából történt! De mivel én se mondhattam el a teljes igazságot (miszerint tetszik az a fiú, és a Kitti köpött és összeakarnak hozni vele) ezért hallgattam...! Kiderűlt, hogy azthitték hogy a wc-be sírok (tényleg wcbe voltam, de nem sírtam!), erre ezt azonnal tagadtam meg a Livi is...de azért az ofő közölte hogy ezt kicsit túl reagáltam nem?! Hát pont hogy nem! De akkor se mondhatom hogy mégis mit reagáljak arra hogy a barátnőm elmondja egy fiúnak hogy tetszik nekem....! De tényleg nem sírtam...! Oké, hagyuk az egészet...órán már közel voltam mondjuk ahoz a ponthoz, de mindegy, akkor se sírtam...! Csak lekiabáltam a Laci fejét meg csúnyán néztem a Toncsira...de ez nem ugyan az! Nagyon nem! Oké, abba hagytam!

Aztán szabadulás haza! A Domi haverja (akivel beszéltem még szerdán ez ügyben...nem saját akaratból...na mindegy...tök szimpi amúgy... :D ) volt melettem és a furán nyihogó kulcstartó lovával szórakozott, meg kérdezte hogy tetszik-e! :D Nem igazán...Oké, vicces volt, de akkor is hülye a hangja...! :D (de am hasonlóm nekem is van...úgy kaptam naaaa...! :D )

 

Aztán örültem, hogy a Lora ott van mellettem és fogja a kezem...mármint szó szerint...! :D Így vonultunk a zebrán át egészen a buszmegálóig...! :D És ott volt a "drágám" is (akinek kevésbé örültem) így megtudtam mutatni a Lorinak hogyna Ő volt az...! No comment...! 

Várom a holnapot...Igen már megint...és igen azért! :D 

PÁÁÁÁÁÁ! :D