Cikkek archívuma
...
2014.03.16 18:30
Vattacukros hangulatomba vagyok...nagyon...! :D :P
"A rózsaszín felhők is csak azért vannak,mert felrobbant a vattacukor gyár ...!"
Szülinap
2014.03.14 17:15
Azthiszem ma van egyik haverom szülinapja...szóval Boldog szülinapot Lénárd! :)
...
2014.03.09 15:01
Fuh de rég íram ide...na jó nem is mert kb 1 hónapja, de akkor is... :D
Amúgy Szeptember óta másik súliba mentünk (középiskola)...kicsit elváltak útjaink, de szoktunk találkozni...mondjuk én a Lorival ritkábban találkozok sajna...
Lora január 24-én én pedig debruár 25-én...15 évesek lettünk! :D
...
2014.03.09 10:09
Igen unatkoztam...szóval vannéhány új kép a képgalériában, és az érdekes képek menűpontban is...
Ja meg raktam még fel a divathoz is! :)
Látom hogy nem mindegyik gifet nem jeleníti meg...több mint felét...próbálnám megoldani, de most még be se tölti csak kiírja hogy "az oldal töltődik..." Szóval ha...
Gif ^^
2014.03.08 14:13
Imádom a gifeket ezért csináltam egy menűpontot tele giffel! :)
Vannak ott sztárok ( 1D, Demi, Selena, Ariana, Perry...) és disney mesés is (Ariel, Aladin, Oroszlán király,Aranyhaj...)!
Remélem tetszik! Nekem nagyon! :D Puszi, pá! ^^
Folytatás
2014.03.08 12:07
Igen, folytattam a frissítést!
A végeredmény pedig 3 új menűpont lett( :D, Évszak,Divat)
Frissítés
2014.03.07 19:37
Raktam fel néhán új képet meg idézetet, meg kitöröltem egy témát...Lehet hogy holnap folytatom a szerkeztés de nem biztos...!
Ötödik idézet csomag
2014.03.07 19:36
~ A boldogság nem olyasmi, amiből egyetlen méret mindenki számára megfelel.
~ A boldogságnak biztonságra van szüksége, de az öröm még a kétségbeesés szikláiból is képes virágot fakasztani.
~ Elég a boldogsághoz, ha szereted az életet, még viszonzatlanul is elég, hiszen ez a...
törlés
2014.02.08 09:22
Néhány témát kitöröltem
Harold (1D)
2014.02.01 15:49
Ma van Harry 21. szülinapja! Boldogat neki! <3 ^^
Tételek: 361 - 370 ból 419